Ani Lorak’ın Eşi Murat Nalçacıoğlu: “Evde siyaset konuşmak yasak!”

 

2008 yılında Sırbistan’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışmasında Ukrayna’yı “Shady Lady” şarkısıyla temsil eden Ani Lorak’ın bir Türk ile evli olduğunu sanırım bilmiyen yoktur. Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına verdiği röportajda konuşan eşi Murat Nalçacıoğlu özel hayatları hakkında konuştu…

Moskova’da daire ve araba satın aldık. Şoförümüz, korumamız, işimiz var. Orada kendi şirketimi açtım. Ukrayna’dan gitmedik, burada yaşıyoruz. Birçok insanın farklı ülkelerde evi, arabası ve işi var. Türkiye de, Ukrayna da, Moskova da bizim evimiz. İspanya’da da ev satın almak istiyoruz, cazip bir teklif var. Yazın kızımızla orada kalmak istiyorum, çünkü iklimi iyi. Evde ne Türkiye ne de Ukrayna’nın politikası hakkında konuşmamaya gayret ediyoruz. Türkiye’ye ve Ukrayna’ya barış gelmesini temenni ediyoruz.

Ayrıca Murat Nalçacıoğlu ikinci bir çocuk planladıklarından bahsetti. Rusya’da sık sık konserler veren Ani Lorak’ın Rusya’da en son Deniz Kuvvetleri Günü için sahne alması Ukrayna’da sosyal medyada olumsuz tepkilere yol açmıştı.

Kaynak: haber24

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir