Eurovision’un Resmi Youtube Kanalının Dev Projesi

 

Bundan birkaç yıl önce Jon Ola Sand Eurovision Şarkı Yarışması ile ilgili projelerini sayarken içlerinde Eurovision fanlarını heyecanlandıran özel bir projesi vardı. Jon Ola Sand’ın projesi bugün meyvelerinini vermeye başladı…

Görevi Svante’den 2011 yılında teslim alan Jon Ola Sand eurovision.tv’nin resmi Youtube kanalında geçmiş Eurovision Şarkı Yarışmalarına ait sınırlı ve kalitesiz görüntü olmasından duyduğu rahatsızlığı yıllar boyu dile getirmiştir.

Bundan birkaç yıl önce yaptığı açıklamada ise geçmiş Eurovisionlara ait temiz ve kaliteli görüntüleri resmi Youtube kanalına yüklemenin hedefleri arasında olduğunu belirtmişti. Bu proje kapsamında geçtiğimiz günlerde yüklenen güncel 2009 Eurovision Şarkı Yarışması videolarının ardından, eurovision.tv resmi Youtube hesabına dün 2008 Eurovision Şarkı Yarışması Büyük Finalinin videoları yüklenmeye başladı.

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir