Ingrid Deltenre: “Eurovision 2017 için Almanya’da her şey zaten hazır!”

 

Avrupa Yayın Birliği (EBU) Genel Yöneticisi Ingrid Deltenre verdiği bir röportajda Eurovision 2017 için her şeyin Almanya’da hazır olduğunu söyledi…Rusya temsilcisinin ülkeye girişini Ukrayna izin verecek vermeyecek tartışmaları arasında Avrupa Yayın Birliği’nin zaten bu konuyla ilgili kesin bir kararının olduğu ortaya çıktı. Rus Medyası’nın haberine göre EBU Genel Yöneticisi Ingrid Deltenre Mart ayı içerisinde şu açıklamalarda bulunmuş:

Ev sahibi ülkenin kesinlikle Eurovision kurallarına uymasını bekliyoruz. Yarışmaya iki ay kaldı. Başka bir ülkenin bu organizasyonun üstesinden gelebileceğini sanmıyoruz. Peki Ukrayna bu kararından dönmez ve Rusya temsilcisine yasak getirirse ne olacak?Almanya’da her şeyi hazırladık. Her ihtimale karşı tüm rezervasyonlarımız hazır. Yarışmayı Almanya’ya taşıyabiliriz. Ukrayna’nın bu tavrı kesinlikle kabul edilemez. Ukrayna için düşündüğümüz yaptırımlar arasında önümüzdeki yıllarda Eurovision’da yarışmasının engellenmesi ve FİFA Dünya Kupası’nın yayınlanmasını yasaklamak var.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016 ve 2017 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
88 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe