“Madonna, Eurovision 2019’da Sahne Alacak.”

 

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, mayıs ayında Tel Aviv’de gerçekleştirilecek 64.Eurovision Şarkı Yarışmasında sahne alacak.

 

İsrailli haber sitesi Ynet’in aktardığına göre, dünyaca ünlü şarkıcının ücretini finans milyarderi Sylvan Adams karşılayacak. Yaklaşık 1 aydır bunun gerçekleşmesi için çaba sarfeden Adams’ın iş partneri Ynet’e verdiği röportajda şunları kaydetti;

“Dünyaca ünlü şarkıcıları ve kültür organizasyonlarını İsrail’e getiren Adams ile birlikte Madonna ile anlaşmaya varmak üzereyiz. Umuyoruz birkaç güne anlaşmayı imzalayacağız. Aynı zamanda Madonna gibi bir şarkıcının Eurovision’da sahne alması, yarışma için de büyük etkiye sahip olacaktır.”

Madonna’nın sahne almasının işadamına 1 milyon dolardan daha fazla bir paraya mal olacağı düşünülüyor.

 

Kaynak: Ynet

About the author

Enes

Eurovision ile ilk tanışmam 2007 yılında şans eseri olmuştu. Kanallar arasında dolaşırken şöyle bir görmüştüm ve de Kenan Doğulu’nun bizi temsil ettiğini biliyordum ama 2008 yılı da dahil olmak üzere izlememiş, ilgilenmemiştim. İzlemeye 2009 yılında başladım o gün bugündür devam ediyorum. Ev sahibi ülkeye gitmek, yıllardır televizyondan izlediğim etkinliği canlı takip etmek 2018 yılının getirmesini istediklerimden.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
24 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe