Nano: “İkinci Şans’ın intikamını almak için döneceğim”

 

İsveç Ulusal Finali Melodifestivalen‘de 2017 yılında “Hold On” şarkısı ile yarışan Nano 2 yıl aradan sonra İsveç’i temsil etmek üzere kolları sıvadı ve geçtiğimiz hafta Melodifestivalen‘in Göteborg’taki ilk yarı finalinde yarıştı…

Nano gecenin sonunda Anna ile birlikte İkinci Şans’a giden isim oldu. Daha önce Melodifestivalen 2017’de yarışan Nano o yıl direkt finalistler arasına adını yazdırmayı başarmıştı.

İkinci Şans’a kalan Nano durum şu sözlerle değerlendirdi:

Kendimi bir aslan gibi hissediyorum. İkinci Şans beni daha çok acıktırıyor. Aslan her zaman aç olur. İntikam için geri döneceğim. Sadece intikam için. Performansımdan oldukça memnundum. Her şeyi oğlum için yaptım. Daha önce belirttiğim gibi herkes direkt finale gitmek ister. İkinci Şans’a gitmek beni daha çok hırslandırdı. Melodifestivalen‘e bunun intikamını almak için  bir kez daha döneceğim.

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
30 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe