Svala, Selma ve Yohanna’dan ‘Carpool Karaoke’ Performansı

 

Carpool Karaoke, James Corden tarafından hazırlanan The Late Late Show’un, davet ettiği ünlü müzisyenlerle Los Angeles sokaklarında arabayla gezinirken aynı zamanda karaoke yaptıkları bir bölümüdür. Bu bölümde James Corden ve konuk olan ünlü müzisyen sadece şarkı söylemez, aralarındaki muhabbetle izleyicilere keyifli anlar da yaşatırlar.

Çok sevilen bir bölüm haline gelen Carpool Karaoke formatı diğer ülke yapımcıları tarafından da kaydedilmeye başlar. Bunun en son örneği İzlanda’dan geldi. Bu sefer isimler Eurovision camiasından: 2005 ve 1999 yıllarında İzlanda’yı temsil etmiş Selma, 2009 yılında masalımsı performansıyla herkesin beğenisini kazanmış Yohanna ve gelecek yarışmada sahnede olacak olan Svala.

Bu üçlünün performansına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir