Alfonso: “Hayatımda ESC izlemedim ama katılmak istiyorum”

 

Operación triunfo 2018 katılımcıları arasında yer alan Alfonso Eurovision Şarkı Yarışmasını hiç izlemediğini ancak katılmayı çok istediğini söyledi…

İspanya geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl yine temsilcisini Operación Triunfo ile belirleyecek. Ocak ayı içerisindeki özel programla temsilcisine karar verecek olan İspanya’da an itibariyle 9. Gala tamamlandı. Toplamda 12 Gala’dan oluşan Operación Triunfo Final ile birlikte son bulacak. Operación Triunfo 2018‘in 2. galasından ayrılan Alfonso Eurovision ile ilgili açıklamalarda bulundu:

Eurovision Şarkı Yarışması çok büyük bir imkan bu nedenle gerçekten yarışmanın içerisinde olmayı çok istiyorum. Yarışmadaki şarkıların türlerini ve dağılımlarını bilmiyorum. Ancak Ricky Martin ya da Chayanne tarzı klasik Latin-pop bir şarkı ile yarışmak isterdim. Ayrıca etrafımda bir sürü dansçı hayal ediyorum. Çok hareketli kıpır kıpır bir şov.

Bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce katılacak olan ya da katılmayı düşünen isimlerin geçmiş “Eurovision”ları izlemesi katkı sağlamaz mı?

 

Kaynak: ESCKaz, eurovision-spain.com

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir