Aman­dine Bour­geois Geliştirdiği Çöpçatanlık Uygulamasını Tanıttı

 

2013 yılında İsveç’in Malmö şehrinde düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışmasında ülkesi Fransa’yı “L’enfer et moi” ile temsil ederek yarışmayı 23. sırada tamamlayan Aman­dine Bour­geois şu sıralar müzik dışında bir alanla uğraşıyor. Aman­dine Bour­geois geliştirdiği Choozme isimli çöpçatanlık uygulamasını geçtiğimiz günlerde Facebook üzerinden tanıttı…

Choozme isimli uygulama yalnızca 7 saniyelik videolarla kendinizi karşı tarafa ifade etmenize fırsat veren bir tanışma uygulaması. Choozme uygulamasına IOS işletim sistemi kullanıcıları buradan, Android işletim sistemi kullanıcıları ise buradan ulaşabilirler.

Aman­dine Bour­geois videoların yalnızca 7 saniye olmasının nedenini şu şekilde açıklıyor:

Yapılan çalışmalara göre karşınızdakini etkileyebilmeniz için yeterli olan süre yalnızca 7 saniye!

Müziğin hayatı olduğunu ve şu sıralar yeni albüm için hazırlıklarının olduğunu söyleyen Aman­dine Bour­geois tüm bunların müzik dışında işlerle uğraşmasını engelleyemeyeceğini söylüyor.

Uygulama ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sanatçı yeni uygulamasını Facebook hesabından böyle duyurmuştu:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir