Anja’dan Geri Dönüş Sinyali

 

Danimarka ulusal finalini ikinci denemesinde kazanarak Kiev’de gerçekleştirilen yarışmada ülkesini temsil eden Anjai, sahnede Where I Am adlı şarkısını seslendirmişti.

Anja geçtiğimiz sene Danimarka’ya hasretini çektiği final heyecanını yaşatmış olsa da aldığı 77 puanla ancak 20. olabilmişti. Bu beklenmeyen sonuç birçok takipçisinin gecesini zehir etmişti.

Fakat Anja’nın bugünkü Instagram hesabında yaptığı paylaşımlar takipçilerine yeni bir heyecan yaşattı. Sahne performansından üç ayrı kesiti paylaşan sanatçı gönderisine “I want to do this again so bad!” (Bunu tekrar yapmayı çok istiyorum!) yazarak Eurovision’a muhtemel dönüşün sinyallerini verdi. Peki sizce bu dönüş önümüzdeki sene mi olur yoksa daha sonraki senelerde mi?

I want to do this again so bad!!! #Eurovision #2017 #whereiam #songwriter #original

• A N J A • (@anjanissen)’in paylaştığı bir gönderi ()

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
24 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe