Ara Şovda Sadeleşmeye Gidildi Türk Bayrağı Kayboldu

 

2018 Eurovision Şarkı Yarışması‘nın büyük final provası, jüri finali provası ve jüri finali provasında gösterilen ara şovda değişikliğe gidildi…

2018 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda oylama devam ederken gösterilen ara şovlardan birinde büyük bir değişikliğe gidildi.

Büyük final provası, jüri finali provası ve jüri finalinde Suzy sahneye çıkamadan önce normalde “Bir fan yaratmak” temalı bir ara şov vardı. Şovda Suzy gelmeden önce sahneye vücudu parça parça gösterilen bir fan çıkıyordu.

Saçları Jedward’ın saçları, ayakkabıları “Golden Boy (İsrail 2015)” ayakkabısı, pantolonu Belçika 1973, boynunda her yılın akreditasyonları. Üzerinde -ceketinin içinde- her ülkenin (Türkiye dahil) bayrağı vardı. Sonrasında sunucu “Suzy dansı yapabilir misin?” şeklinde sorduğunda ise Portekiz 2014’ün dansını yapıyordu ve Suzy 12 puan veriyordu.

Ancak bugün gerçekleştirilen final etabında şu şovun yerini arenadan bir fan ile röportaj aldı.

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir