At Maskeli Adam Neyi Simgeliyor? Dihaj’ın Mesajı

 

Azerbaycan temsilcisi Dihaj dün Kiev’de ilk provasını gerçekleştirdi…

Provanın ardından herkesin merak ettiği şey şovda yer alan at maskeli adam oldu. Peki Dihaj’ın vermek istediği mesaj neydi?

Dihaj’ın şovunu hazırlayan isim Nailə Məmmədzadə. Sahnede Diana, at maskeli adam ve diğer 4 kişi olmak üzere toplamda 6 kişi bulunuyor.

 

Yine hatırlanacağı üzere sahnede bir oda kurulu ve duvarlarda çeşitli yazılar mevcut. Dihaj’ın sağındaki merdiven üstünde ise at maskeli adam dans ediyor. Bu dans ile verilmek istenen mesaj yüksek egolu adamın Dihaj’ın fikirlerine ve hislerine önem vermiyor olmasıymış.

Dihaj ise odada hislerini ona anlatmaya ve onu kendi seviyesine indirmeye çalışıyormuş. Deyim yerindeyse onunla savaşıyormuş. Ancak maskeli adam dikbaşlılığından ödün vermeyerek fikirlerine önem vermemeye devam ediyormuş. Ancak sonunda pes edip Dihaj’ın çabalarıyla adam egolarından sıyrılarak onun seviyesine inmeyi başarıyor.

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
54 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe