Başbakan’dan #Eurovision Desteği

 

Mayıs ayında Kiev’de düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması’nda 7 yıl aradan sonra Moldova’yı temsil edecek olan Sunstroke Project’e bir destek Başbakan’dan geldi…

Moldova’yı 2010 yılında Oslo’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil eden Sunstroke Project bu yıl “Hey Mama” şarkısıyla gei döndü. Grup üyeleri bugün Moldova Başbakanı Igor Dogon ile tanıştı.

Cumhuriyetçi Başbakan grubu kişisel olarak desteklediğini belirtti ve başarı dileklerini iletti. Sunstroke Project 5-21 Nisan tarihleri arasında Tel Aviv, Amsterdam, Madrid ve Moskova’da düzenlenecek olan promo turlarının tamamına katılacak.

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

1 Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • […] Kiev’den 374 puan ile 3. olarak ayrılan grup böylece Moldova’nın en iyi derecesini elde etmiş oldu. Dönüşte tüm grup üyelerine Moldova Cumhurbaşkanı tarafından “Onur Ödülü” takdim edildi. Hatırlanacağı üzere grup Eurovision öncesi Başbakan’ın desteğini almak üzere onunla görüşmüştü. Haberimize buradan ulaşabilirsiniz. […]

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
60 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe