Başvuru: ESCape News ‘e Katılın!

 

cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-logo311.jpg

Eurovision hakkındaki herşeyi seviyor ve gün içinde  bir saatimi ayırabilirim mi diyorsunuz? Takımımız için;-Sosyal Medya Uzmanları

-İçerik Editörleri

-Yazarlar, arıyoruz.

En önemlisi ise seçtiğiniz alanda istekli olmanız! Herkesi bekliyoruz. newsescape@gmail.com adresine mail atarak başvuru yapabilirsiniz.

Hakkımızda:

“Sayfamıza hoş geldiniz!”

Neden ESCape?

Sloganımızda da belirttiğimiz gibi klişe habercilikten kaçan bir sürü Eurovision fanı ve Eurovision’la yeni tanışan, bu yüzden de hangi habere inanacağını şaşıran bir sürü insan var. Ve kaçış yeri olma fikri, şu an sizin bu satırları okumanıza sebep oldu.

Türkiye odaklı ancak üç dilde yayın yapmaya hazırlanan bir siteyiz. Umarız takip ederken zevk alacağınız, en doğru ve kesin haberleri size ilk ulaştıran bir site oluruz.

Takımımız bölümünden ekibimizi tanıyabilir, mail adresimizden istediğiniz zaman kontağa geçebilir, kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Türkiye Eurovision piyasasında yeni bir soluk olmak dileğiyle, hepinizi çok seviyoruz!

ESCape Ekibi

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir