Benjamin’in Annesi: “Benim çocuğum ana kuzusu değil!”

 

Melodifestivalen 2018 galibiyetinin ardından İsveç’i Lizbon’da yapılacak olan 2018 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda temsil “Dance You Off” şarkısıyla temsil etmeye hazırlanan Benjamin Ingrosso’nun annesi oğlu hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi…

20 yaşındaki Benjamin Ingrosso‘nun annesi İsveçli şarkıcı ve oyuncu Pernilla Wahlgren oğlunun hala kendi yanlarında yaşamasıyla ilgili gelen eleştiriler hakkında şunları söyledi:

Benjamin hala bizimle yaşıyor. Benjamin dünyanın en kibar, tatlı, sıcak ve iyi adamı. Onu strese sokmak istemiyorum. Kendi çocuğumu evden ayrılması için zorlayamam. Kimileri hala “annesi Wahlgren’in Dünyası” içinde bir “kapsülde” yaşıyor diye eleştiriyor. Alakası yok! Biraz miskin ve biraz yorgun sadece. İyi işler yapmaya çalışıyor. Çocuğum ergen filan değil. 20 yaşında! Eğer Benjamin tüm gün sadece evdeki kanepede oturuyor olsa ve bir şey yapmasa ona evle ilgili her görevi verirdim ve “Dinle! Kendine başka bir koltuk bul, işini bul ve evden ayrıl!” derdim.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir