Buket Bengisu’dan Arkadaşı Serhat’a Tam Destek!

 

2002 Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi Leylaklar Soldu Kalbimde şarkısıyla temsil eden Buket Bengisu, eurovisiondream aracılığıyla arkadaşı Serhat’a desteğini sundu.

Paylaşılan videoda ilk olarak kendisini tanıtan Buket Bengisu, sonrasında önümüzdeki günlerde provaları başlayacak 2016 şarkı yarışmasında San Marino’yu temsil edecek arkadaşı Serhat’a başarılar diledi ve ekledi “Onu sahnede görmek için sabırsızlanıyorum.”

 


Videonun devamında Türk fanların kanayan yarasına değinen sanatçı gelecek yıldan itibaren Türkiye’yi Eurovision sahnesinde görmek istediğini dile getirdi ve konuşmasını şu cümlelerle tamamladı. “Dünyayla müziğimizi, hislerimizi ve neşemizi paylaşmamız lazım. Kısacası şarkı söylememiz lazım.”

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir