Bulgaristan’ın Eurovision 2019’a Dönmesi İçin Kampanya Başlatıldı

 

Bu sabah finansal nedenlerden dolayı İsrail’in Tel Aviv şehrinde yapılacak olan 2019 Eurovision Şarkı Yarışması‘na katılmayacağının resmi olarak açıklanmasının ardından Eurovision fanları harekete geçti…

Son yılların başarılı ve ses getiren ülkeleri arasında yer alan Bulgaristan’ın 2019 Eurovision Şarkı Yarışması‘ndan şekilmesi Eurovision fanlarını üzdü.

Kanalın bu kararının ardından change.org sitesinde Bulgaristan’ın Eurovision Şarkı Yarışması‘na dönüşü için kampanya başlatıldı. “We want Bulgaria to participate in ESC 2019! (Bulgaristan’ın ESC 2019’a Katılmasını İstiyoruz!)” adıyla başlatılan imza kampanyasına buradan destek verebilirsiniz.

Kampanyaya aynı zamanda Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınız üzerinden #TheyWillNeverBreakUsDown etiketi ile destek verebilirsiniz.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir