Can Bonomo’nun Yeni Albümü Yolda

 
Ülkemizi 2012 yılındaki Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil eden Can Bonomo, çalışmalarını tamamlamak üzere olduğu yeni albümünü Şubat ayının son haftasında müzikseverlerle buluşturacak…

Can Bonomo, son albümü “Bulunmam Gerek”in ardından yaklaşık iki yıl aradan sonra yeni albümünün hazırlıklarına başladı. Albümün vokal kayıtlarını sürdüren Bonomo, vokal koçluğunu Özge Fışkın’ın yaptığını açıklarken, “Sevgili hocam sağ olsun, geldi çiçek gibi açtı tam orada” ifadesini kullandı.

Yeni albümü ile ilgili de bilgi veren ünlü şarkıcı, “Albümde bir tane çok sevdiğimiz cover şarkı, bir de sözlerini çok sevdiğim ve saydığım müzisyen bir dostumla paylaştığımız sürpriz bir şarkı var. Geri kalan tüm şarkıların söz ve müzikleri bana ait. Düzenlemeler her zamanki gibi Can Saban’a, kayıt, mix ve mastering de keza yine Ali Rıza Şahenk’e ait. Bu albümde aramıza vokal koçluğu yapmak üzere yıllardır hayranı olduğumuz dostumuz Özge Fışkın da katıldı. Şimdiye kadar yaptığımız her şey çok içime sindi. Bundan sonra da öyle olacaktır. Güzel bir albüm oldu. Umarım her şey yolunda gider ve şarkılarımızı gönlümüzce paylaşabiliriz” dedi. Bilindiği üzere Özge Fışkın 2003 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil ederek zaferi getiren Sertab Erener’in dansçısı ve vokalistiydi.

Can Bonomo’nun yeni albümünün Şubat ayının son haftasında dinleyicilerle buluşacağı açıklandı.

Kaynak: DHA

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir