Charlotte Perrelli Muhteşem Bir Düğün İle Evlendi

 

Eurovision Şarkı Yarışması’nda 1999 yılında ülkesine birincilik kazandıran ve 2008 yılında tekrar ülkesini temsil eden Charlotte Perrelli, hayatını Anders Jenssen ile birleştirdi.

Dün gece Fransa’nın Versailles kenti yakınlarında bir kalede kutlama ile hayatını birleştiren İsveçli çift, bugün de kutlamasına devam ediyor.

Düğün kutlamaları bugün ile birlikte 2 gün daha sürecek. Kutlamalara sadece 120 kişinin davet edilmesi de ayrı bir detay olarak görülüyor.

Davetliler arasında Pernilla Wahlgren,  Michael Bindefeld, Jessica Andersson, Christine Meltzer, Peter Jöback, Oscar Jöback, Christer Björkman,  Fredrik Kempe, Hanna Hedlund, Magnus Carlsson ve Martin Stenmarck gibi Melodifestivalen yıldızlarının olması da dikkatimizi çekiyor.

Şu saatlerde kutlamanın devam ettiğini de söyleyebiliriz. Kutlamadaki gelişmeleri Instagram üzerinden #andersochcharlotte tagi üzerinden takip edebilirsiniz.

Yarın da bu kutlama aynı yerde devam edecek.

Çiftimize ESCape News ailesi olarak mutluluklar diliyoruz.

Sizleri de haberimizin sonunda 2008’deki Eurovision şarkısı ile başbaşa bırakıyoruz.

About the author

Cevat ASLAN

Eurovision ile 2003 yılında büyük coşkuya şahit olarak tanıştım. Eurovision adeta benim yaşam felsefem haline geldi. Eurovision hayalimi Ukrayna'da ekip adına görev alarak gerçekleştirdim.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir