Danica Krstić Ulusal Final Parçasına Klip Çekti

 

Geçen sene Sırbistan’ı Viyana’da temsil etmek için yarışan üç isimden biri olan ancak birincilik koltuğunu Bojana Stamenov’a kaptıran Danica Krstić, ulusal finale katıldığı parçası “Suze za Kraj”a klip çekti. 

Son zamanlarda Sırbistan’daki birçok ses yetenek yarışmasında yorumlanmak için seçilen parçanın, son zamanlarda iyice popüler hale gelmesinden sonra Krstić, parçasına klip çekme kararı aldı.

Bünyesinde; 2013 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sırbistan’ı temsil etmiş Moje 3 grubunun iki üyesi Sara Jo (Sara Jovanović) ve Nevena Božović’in, 2014 yılında düzenlenmiş Eurovision Şarkı Yarışması’nda Makedonya’yı temsil etmiş olan Tijana Dapčević’in, 2010 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sırbistan’ı temsil etmiş olan Milan Stanković’in, 2016 yılında düzenlenecek Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sırbistan’ı temsil edeceği iddiaları bulunan The Frajle grubunun ve 2006 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Hırvatistan’ı temsil etmiş olan Severina’nın da bulunduğu IDJ Videos ekibine böylelikle, Eurovision ailesinden yeni bir isim katılmış oldu.

Klibi izlemek için:

Danica Krstić’in ulusal final performansını da buradan izleyebilirsiniz:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
57 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe