Azerbaycan’ı 2014 yılında Danimarka’da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması‘nda “Start a Fire” şarkısıyla temsil eden Dilara Kazımova Ukraynalı fotoğrafçıya verdiği cesur pozlarla çok konuşuldu…

33 yaşındaki şarkıcı Dilara Kazımova 2014 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda Azerbaycan’ı temsil etmiş ve yarışmayı 33 puan ile 22. sırada tamamlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Ukraynalı fotoğrafçıya verdiği cesur pozlardan dolayı eleştiriler alması üzere sanatçıdan konu ile ilgili açıklama gecikmedi.

Bir şarkıcı için güzel vücut gerekli bir şeydir. Çünkü ben Azerbaycan’ı Eurovision Şarkı Yarışması‘nda temsil ettiğim dönemde vücut ölçülerinin çok önemli olduğunu söylemişlerdi. Hatta bu konu ile ilgili el ve kolların uzun olması oldukça gerekli olduğu söylendi… Sosyal medyada açık saçık fotoğraflarımı paylaştıktan sonra çok kişi bedenimin güzel olduğunu anladı. Hatta arkadaşlarım bile böyle güzel bir vücuda sahip olduğumu bilmediklerini söylediler. Ben göstermeseydim onlar anlamayacaklardı. Benim güzel bir vücudum var. Güzelliğimi akıllıca kullanabiliyorum. Basında şarkılarımdan çok açık saçık görüntülerimin yazılması beni rahatsız etmiyor.