Dinah Nah: “Final gecesi başımıza gelenleri bilmiyorsunuz”

 

Melodifestivalen’ın İsviç’in Götebörg şehrindeki ilk etabı dün gece tamamlandı. Ace Wilder ve Nano direkt finalist olarak seçildi. Boris Rene ve De Vet Du ise ikinci şansa kaldı. Gecede elenen isimlerden olan Dinah Nah ise final gecesi yaşadığı talihsizliği anlattı…

Bu yıl “One More Night” şarkısı ile Melodifestivalen’in 1. yarı finalinde yarışan Dinah Nah elenmesinden sonra yaptığı açıklamada yaşadıkları talihsizliği anlattı.

Canlı yayında tüm şov boyunca numara yapmak zorunda kaldık. Sanki her şey yolundaymış gibi oynadık. Dansçılarımdan birisi gıda zehirlenmesi yaşadı ve SVT müdahale etti. Bildiğiniz gibi dans ve şov şarkım için çok çok önemliydi. Bunun verdiği bir tedirginlik vardı üzerimizde. Maalesef elendiğim için çok üzgünüm. Sonuçlara gelince Ace Wilder’ın finalde olacağını zaten biliyorduk. Çok büyük bir isim. İmkan olsa o ana geri dönsem sahnede daha iyi olacağıma inanıyorum. Önüme bakıyorum. Çocuklarım ve iyi bir partnerim var. Kısaca her şeye sahibim.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir