EBU ve Birleşik Krallık Delegasyonundan Ortak Karar!

 

Hatırlanacağı üzere İngiltere’yi temsil eden SuRie’nin performansı sırasında sahneye biri atladı ve mikrofonu eline aldı. Bu gibi durumlarda sanatçılara tekrar hakkı tanınır ve sanatçı gece sonunda bir kez daha sahne alır.

Bu teklif EBU tarafından Birleşik Krallık temsilcilerine sunuldu. Ancak yapılan açıklamaya göre SuRie ve takım arkadaşları performanstan oldukça memnun ve gururlu olduğunu söyleyip, tekrar etmelerine gerektirecek bir durumun olmadığını söylediler. Bu nedenle SuRie tekrardan sahne almadı ve direkt olarak oylamaya geçildi.

İşte eurovision.tv üzerinden yapılan resmi açıklama.

 

A statement from the EBU:

Eurovision Song Contest (@eurovision)’in paylaştığı bir gönderi ()

Not: Her temsilcinin sahne performansı resmi YouTube kanalına yüklendi. SuRie’nin performansı ise jüri finalindeki gösterisi eklendi.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
54 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe