Ekibi Sonunda Yulia’yı İkna Etti

 

Rusya’yı 2018 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda temsil edecek Yulia Samaylova‘yı ekibimi sonunda ikna etmeyi başardı…

Geçtiğimiz yıl Rusya’yı Kievde temsil etmek üzere görevlendirilen ancak yaşanan siyasi kriz sonrası ülkeye girişi yasaklanan Yulia kanal tarafından 2018 Eurovision Şarkı Yarışması için tekrar görevlendirildi.

2018 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda seslendireceği şarkıya çoktan karar verdiğini ve yakında paylaşacağını açıklayan Yulia’dan bir sürpriz daha geldi.

Uzun zamandır hayatı hakkında bir kitap yazması istenilen Yulia sonunda bu teklifi kabul etti. Daha önce gelen teklifler hem Yulia hem de akrabaları tarafından hayatlarının detaylarını ortaya çıkartılmaması adına karşı çıkıldığından dolayı bu kez ekip kendisine farklı bir teklifle gitti. Sanatçının kitabı tamamen onun sanat kariyeri ve deneyimleri üzerine olacak. Kitabında yazımında arkadaşı Sergei Pavlovsky ona yardım edecek.

Yulia’nın kitabının Nisan ayı başında çıkacağı düşünülüyor.

 

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir