Emmelie de Forest Anja’ya Destek Çıktı

 

Dün gece yapılan Danimarka Ulusal Finali Dansk Melodi Grand Prix 2017’nin galibi 21 yaşındaki genç şarkıcı Anja Nissen oldu. DMGP’yi yakından takip edenler Anja’nın 2016 yılındaki macerasını hatırlayacaklardır…

Anja Nissen hatırlanacağı üzere Dansk Melodi Grand Prix’de 2016 yılında bir Emmelie de Forest şarkısı olan “Never Alone” ile yarışmıştı. Emmelie de Forest Anja’nın galibiyetinin ardından şunları söyledi:

Anja gerçekten harika bir şarkıcı! Bunu zaten geçtiğimiz yıldan biliyoruz. Geçtiğimiz yılla kıyasladığımızda Anja kendini çok fazla geliştirmiş. Dönüp baktığımda geçtiğimiz yıldan bir çok anımız olduğunu hatırlıyorum. Her şey bir yana Danimarka’da kalmaya devam ederse onunla bir albüm çalışması yapmak isterim. Eurovision süreci ile ilgili ise verebileceğim iki tavsiye var: beslenme ve uykusuna çok dikkat etmeli.

Dün gece gerçekleştirilen Dansk Melodi Grand Prix’nin detaylı sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Anja’nın Dansk Melodi Grand Prix 2016’daki performansı:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir