En Güçlü Sunucu Adaylarından Biri: Ania Bukstein

 

2019 Eurovision Şarkı Yarışması‘na Mayıs ayında ev sahipliği yapmaya hazırlanan İsrail’de merak edilen bir konu ise önümüzdeki yıl sunucu ya da sunucuların kim olacağı…

Maariv Gazetesi’nin  haberine göre “Game of Thrones”ta Kinvara rolüyle bilinen Ania Bukstein 2019 Eurovision Şarkı Yarışması sunuculuğu için en güçlü adaylardan biri. Yine aynı gazeteye göre bu konuyla ilgili detayların Kasım sonunda paylaşılması bekleniyor.

Şimdiye kadar sunucu olacağı iddia edilen isimlerden bazıları şunlar oldu: Shiri Maimon, Erez Tal, Geula Even Saar, Lucy Ayoub, Lior Suchard, Assi Azar, Rotem Sela.

2019 Eurovision Şarkı Yarışması‘nın sunucularıyla ilgili özel haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Ania Bukstein Kimdir?

1982 yılında Moskova’da doğan Ania Bukstein aslen İsrailli. Oyuncu, söz yazarı, piyanist ve ses sanatçısı olan Ania İbranice, Rusça, Fransızca ve İngilizce biliyor. Farklı projelerde görev alan sanatçı 2016 yılında “Game of Thrones”ta Kinvara rolünü üstlenmişti.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir