Yeni yıla sayılı günler kala televizyon kanalları bizler için programlar yıla hazırlamaya devam ediyor. Özellikle yeni yılı evinde sevdikleriyle beraber karşılamayı tercih eden kişilere hitap eden bu programlardan birisi de O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı olacak.

Jüri üyeliğini Seda Sayan, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve 2009 Eurovision Şarkı Yarışması temsilcimiz Hadise’nin yaptığı O Ses Türkiye bu sene 8. sezonuyla ekranlarda. Sayısız güzel sesin sahne aldığı programda, diğer ülkelerde olduğu gibi Eurovision’la geçmişte bağı olmuş birçok ismi de ağırladı. Her hafta ekranlarda olmasının yanı sıra Acun Ilıcalı ve ekibi, senelerdir bizler için  O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı da hazırlayarak müzik dolu bir akşam geçirmemizi sağlıyor.  Bu programda kendi alanlarında ün yapmış isimler sahne alıyor, ardından bu dört jüri üyesinden seçtiği birinin takımına dahil oluyor. Gece sonunda ise en yüksek puanlı takım galip geliyor.

O ses Türkiye ile ilgili görsel sonucu

Henüz bu sene kimlerin katılacağı tam olarak ilan edilmemişse de yılbaşı programının çekimleri gerçekleştirildi. O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel gecesine; Demet Özdemir, Can Yaman, Miray Daner, Bensu Soral, Kubilay Aka ve Berkay Ateş konuk olacak. Bu isimlere ek olarak sosyal medya ve televizyonun sevilen isimlerinden biri olan Enis Arıkan’ı da ekleyibiliriz. Acun Ilıcalı’nın paylaştığı gönderilere göre Enis Arıkan sahnede Sertab Erener ile özdeşleşmiş koreografi ile olacak ve Everyway That I Can şarkısını seslendirecek.

İşte Enis Arıkan’ın performansından ipuçları:

Ayrıca Enis Arıkan’ın da kadrosunda olduğu Jet Sosyete dizisi yarın akşam (26.12.2018) yılbaşı konusuyla ekranlarda olacak. Bu özel bölümün konuk oyuncusu ise Sertab Erener olacak.