Eurovision Şarkı Yarışması bitti, Post Eurovision Depression (PED) sürecini atlattık ve geçtiğimiz günlerde 2020 Eurovision Şarkı Yarışması heyecanını iyiden iyiye hissetmeye başladık…

ESCape News ekibi olarak ilk mottomuz sizleri Eurovision heyecanından tutkusundan mahrum bırakmamak oldu. Bunun için yarışmayı yerinden en küçük ayrıntıları sizlerle paylaşmanın yanında elimizden geldiğince Eurovision Şarkı Yarışması‘nı sizlerin ayağına getirmeyi amaçladık.

Hazır 2020 Eurovision Şarkı Yarışması için hepimiz yavaş yavaş moda girmeye başladıysak ekip olarak daha önce defalarca yaptığımız gibi Eurovision Şarkı Yarışması‘nı evinize kadar getirmeye karar verdik.

Daha öncesinde 2015’ten bu yana ekip olarak Eurovision Şarkı Yarışması‘nda ne aldıysak hepsini sizlerle paylaşmayı borç bildik ve bu sene de yine ne aldıysak sizlerle paylaşacağız.

Bunun için yine sizler için bir çekiliş yapmaya karar verdik. Çekiliş sonunda vereceğimiz 2019 Eurovision Şarkı Yarışması promo kiti için katılım şartlarımız ise şunlar;

  • Instagram (@escapenews) sayfamızı takip etmek,
  • Instagram’dan paylaştığımız aşağıdaki gönderiyi beğenerek 2 arkadaşınızı yoruma etiketlemek,

*Katılım Tarihi: 20.07.2019-29.07.2019 saat 23.59 (Türkiye Saati)’a kadar devam edecektir.

Bunların kontrolü bizzat ekip tarafından sistematik olarak yapılacak olup belirlediğimiz tarih sonunda ilk olarak paylaşacağımız haberde kura çekimine katılacak kişiler açıklanacak olup akabinde ise Facebook sayfamızda kura çekimi canlı olarak yayınlanacaktır.

Çekiliş sonucunda 2 asil kazanan 2 yedek kazanan belirlenecektir. Kazanan kişilerin belirteceğimiz süre içerisinde iletişim ve adres bilgilerini bizlere iletmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yedek kişilere hak tanınır. Son olarak belirtelim çekilişimiz sonunda kazanılan ödül yalnızca Türkiye’deki bir adrese gönderilecektir.

Kura çekimi sonucunda 2 kişiye 2019 Eurovision Şarkı Yarışması promo kiti armağan edilecektir.