Euroclub, Euro Village ve Kırmızı Halı Mekanları Belli Oldu

 

Mayıs ayında Lizbon‘da gerçekleşecek olan 2018 Eurovision Şarkı Yarışması boyunca akrediteli basın, fan, delegasyon ve katılımcılara ev sahipliği yapacak olan Euroclub‘ın yeri belli oldu…Geçtiğimiz günlerde Portekiz Devlet Televizyonu RTP tarafından muhiti (Cais do Sodré) paylaşılan Euroclub‘ın mekanı bugün kanal tarafından doğrulandı.

Yapılan açıklamaya göre Euroclub‘a bu yıl “Lust in Rio” ev sahipliği yapacak.

Oldukça büyük bir mekan olan “Lust in Rio” Mayıs ayında çeşitli parti ve programlara ev sahipliği yapacak. Yine yapılan açıklamaya göre 4-12 Mayıs tarihleri arasında basın, personel ve delegasyonlara açık olacak.

Euro Village‘a ise bu yıl Praça do Comércio diğer adıyla Terreiro do Paço ev sahipliği yapacak. 4-12 Mayıs arasında açık olacak alanda dev ekranlarda Eurovision izlenebilecek.

2018 Eurovision Şarkı Yarışması Açılış Töreni diğer adıyla Kırmızı Halı ise 6 Mayıs 2018 tarihinde Museu de Arte, Arquitetura e Tecnologia (MAAT)’dan Museu da Eletricidade’ye doğru yapılacak.

Euroclub, Euro Fan Cafe ve Euro Village ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
54 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe