Eurovision 2016’nın İki Haftalık Zaman Çizelgesi Yayınlandı

 

Eurovision Şarkı Yarışması 2016’ya yalnızca iki hafta kalmışken her dakika yeni bir bilgi geliyor. Stockholm,  Globen Arena, dansçılar, şarkıcılar, sunucularımız Mans ve Petra şov için yoğun bir hazırlık süreci içerisinde. Ve tabiki biz fanlar için de bu yoğunluk gelecek hafta başlayacak.

Bugün eurovision.tv resmi olarak Eurovision 2016’nın prova, basın toplantısı ve kırmızı halı gibi etkinliklerinin detaylı zaman çizelgelerini yayınladı ve bunları altta bulabilirsiniz Aşağıda gördüğünüz bütün saatler CET(Merkezi Avrupa Saati) şeklindedir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Ve tabiki bizler de ESCape News ekibi olarak Stockholm’de olacağız bizleri #Roadtostockholm hastag’imizle takip etmeyin unutmayın ve tabi ki Twitter, Insagram ve Facebook üzerinden son dakika haberlerimize ulaşabilirsiniz.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
61 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe