Eurovision 2019: Ermenistan İçin Adı Geçen 3 İsim

 

Ermenistan Delegasyonundan David’in Instagram storysinde yaptığı açıklamanın ardından dedikodu kazanı kaynamaya başladı…

Ermenistan 2019 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda ülkeyi temsil edecek olan ismi 30 Kasım’da kamuoyu ile paylaşacağını duyurdu. Paylaşımın ardından ise oklar Will Srbuk’u gösterdi.

Gerçek adı Srbuhi Sargsyan olan Will Srbuk “The Voice” Ukrayna’ya katıldı ve yarışmayı 4. olarak tamamladı. Yarışmadan sonra ise Ermenistan’da Factory Production ile sözleşme imzalayarak ilk solu teklisi olan “Half A Goddess“ı paylaştı. Will Srbuk kendisine yöneltilen soruları: “Doğrusunu isterseniz bu konu ile ilgili size bilgi veremem. Euovision ile ilgili ne olacağı konusunda bir bilgim yok.” şeklinde cevapladı. Sanatçının çalıştığı PR şirketi ise yine Will Srbuk gibi iddialar karşısında olumlu ya da olumsuz bir şey demedi. 

Ermenistan’da 2019 Eurovision Şarkı Yarışması için konuşulan diğer isimler Nemra Grubu ve Sona.

Kaynak: ESCKAZ

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir