#Eurovision2017 Logosunun Nasıl Kullanılabilineceğine İlişkin Video Paylaşıldı

 

Bu yılın logosunun nasıl kullanılacağı merak edilirken logoyu tasarlayan şirketten minik bir tanıtım videosu geldi…

2017 Eurovision Şarkı Yarışması logo ve teması geçtiğimiz günlerde Kiev’de gerçekleştirilen yarı final kuraları gününde görücüye sunulmuştu.

İlk görüşte birçok fan hayal kırıklığına uğrasa da büyük bir kesim ise arkasında yatan hikayeyi kolaylıkla benimdi. Ukrayna halk geleneklerine dayalı tasarım ile dünyanın dört bir yanından olan insanlara birlik çağrısı yapılıyor ve bu birliğin müzik ile gerçekleştirilebileceğine inanılıyor.

Her şeye rağmen bazı kesim ise logonun Eurovision haftasında nasıl kullanılacağı hakkında bazı kararsızlıkları vardı. Logoyu önemli kılan şüphesiz ekranlarda bizlere yansıtılacak olan animasyonlardaki kullanım şekli olacaktır. Bugün paylaşılan videoda birçok soru işaretleri giderilmiş olacak. Logonun jeneriğinin ve Eurovision ürünlerinde nasıl kullanacağını gösteren video birçoğunuza cevap olacaktır.
İşte size fikir verebilecek görüntüler: (Youtube üzerinden ulaşmak için tıklayınız)

Geçici bir süreyle video görüntülenemiyor hatası alan kullanıcılarımız için aldığımız ekran görüntülerini paylaşıyoruz:


About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

1 Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir