Ev Sahibi Gerçekten Bugün Açıklanıyor Mu?

 

Artık yorulduk, sıkıldık, bunaldık, tükendik, yıldık, bıktık, eridik, bittik… Ancak dün gelen haberlere göre Ukrayna 2017 Eurovision Şarkı Yarışmasına ev sahipliği yapacak olan şehri bugün Türkiye saati ile 13.00’da canlı yayın ile açıklayacağı söylendi…

Peki bu ne kadar gerçek? Gerçekten ev sahibi şehir bugün açıklanacak mı? ESCape News ekibi olarak öyle olmasını “temenni” ediyoruz. Epey bir vakittir kanal yönetiminden ve siyasiler arasındaki tartışmaları takip etmek gerçekten yorucu bir hal aldı. Cumhurbaşkanı son durumla ilgili açıklama yaptı: “Ev sahibi şehrin açıklanmasıyla ilgili bir gecikme olmayacak!”

Kişisel olarak temennim başkent Kiev’in tercih edilmesi yönünde. Ukrayna gibi karışık siyasi yapısı bulanan bir ülke için başkentin diğer şehirlere göre daha güvenli olacağı kanısındayım.

Türkiye saati ile 13.00’da başlayacak olan lansmanı İngilizce çeviriyle aşağıdan takip edebilirsiniz.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir