Fanların Dev İsteği : Love Love Peace Peace

 

 

 

Bu sene İsveç ev sahipliğinde gerçekleştirilen Eurovision Şarkı Yarışması’nda izleyicilerin dikkatini çeken bir diğer nokta da ara şovlar oldu.

Oldukça beğeni toplayan şovlar için ev sahibi yayıncısı olan SVT’nin oldukça çok çalıştığı ortada. Gerek dans şovlarının temaları, gerekse Måns Zelmerlöw ve Petra Mede ile çektikleri mini videolar izleyenleri oldukça eğlendirdi. En çok ilgi gören şov ise gecenin sunucularının Eurovision kazananı olmak için gerekli olan maddeleri saydıktan sonra hayali ürettikleri şarkıyı söylemeleri oldu  : Love Love Peace Peace.

 

 

Şu sıralar fanların hedefinde ise imza toplayarak ” Love Love Peace Peace” şarkısının stüdyo versiyonunu piyasaya çıkarmak.  Bu kampanya aracılığıyla seslerini  SVT’ye ulaştırmak isteyen takipçilere SVT’nin vereceği yanıt merak konusu.

Kampanyaya katılmak isterseniz burayı tıklayınız

 

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Haber Bülteni/Newsletter

Choose Your Language

Advertisements
Spotify: Eurovision 2019

INFE Germany

Eurovision 2019 Final18/05/2019
61 gün kaldı.
Bumerang - Yazarkafe