Bu sene İsveç ev sahipliğinde gerçekleştirilen Eurovision Şarkı Yarışması’nda izleyicilerin dikkatini çeken bir diğer nokta da ara şovlar oldu.

Oldukça beğeni toplayan şovlar için ev sahibi yayıncısı olan SVT’nin oldukça çok çalıştığı ortada. Gerek dans şovlarının temaları, gerekse Måns Zelmerlöw ve Petra Mede ile çektikleri mini videolar izleyenleri oldukça eğlendirdi. En çok ilgi gören şov ise gecenin sunucularının Eurovision kazananı olmak için gerekli olan maddeleri saydıktan sonra birlikte söyledikleri şarkı oldu  : Love Love Peace Peace.

 

 

Yarışmadan günler sonra şarkıya hayran kalan fanların hedefinde ise imza toplayarak ” Love Love Peace Peace” şarkısının stüdyo versiyonunu piyasaya çıkarmak vardı.  Bu kampanya aracılığıyla seslerini  SVT’ye ulaştırmak isteyen takipçiler sonunda istediğine ulşatı. SVT cephesinden her ne kadar cevap gelmese de şarkının söz yazarlarından biri olan Edward af Sillén fanların twitter üzerinden mesajlarına kayıtsız kalmadı ve stüdyo versiyonu üzerinde çalıştıklarını belirtti.

 

 

13332849_1046740628742393_7239385762540227624_n

 

 

Sizler de hala devam eden imza kampanyaya katılmak isterseniz burayı tıklayınız