FO&O Üyesi Oscar’ın 48 Yaşındaki Sevgilisi 2. Şans’a Gelmedi

 

Melodifestivalen 2017’nin 3. yarı finalinde yarışan FO&O hatırlanacağı üzere 2. Şans’a kalmıştı. Dün gece ise grup De Vet Du ile yapılan düelloyu kazanarak Stockholm’deki finalde yarışma hakkını elde etti…

Grup üyelerinden 19 yaşındaki Oscar Enestad’ın 48 yaşındaki sevgilisi Cecilia Vaxjö’deki 3. yarı finalde sevgilisini yalnız bırakmamış onu desteklemeye gelmişti. 2 yıldır birlikte olan çift aşklarını gizli yaşıyorlardı. Ancak Vaxjö’deki 3. yarı final ile birlikte ikilinin ilişkileri ortaya çıktı. Konuyla ilgili gelen sorulara Oscar şu şekilde cevap verdi:

Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Bu özel bir konu. Bu konuyla ilgili yorumda bulunmayacağım, üzgünüm.

Melodifestivalen 2. Şans Etabı’nın basın toplantısında gelen sorular üzerine sevgilisinin yarışma için gelmediğini söyledi. Gerekçe olarak ise ne aileden birisine ne de sevgililere kalacak yer olmadığı öne sürüldü.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir