Hadise Sonunda Muradına Erdi!

 

Altı yıldır O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında jüri üyeliği yapan Hadise, yarışma tarihinde kazanamayan tek isim olarak hafızalarda yer edinmişti. Geçtiğimiz yıllarda finale yükselmesine rağmen takımından kimsenin yarışmayı kazanamamış olması Hadise’yi üzüyordu.

Dün gece gerçekleşen O Ses Türkiye’nin 6. sezon finalinde altı finalist yarışmayı kazanmak için son kez sahneye çıktı. Altı isimden üçü Hadise’nin takımında yer alırken, iki isim Gökhan ve Hakan, son isim ise Sibel Can’ın takımından finale yükselen isimler oldu. Bu isimlerden süper final turuna kalan ikili ise geçmişte bizi Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etmiş Hadise ve Athena’nın takımlarından oldu. Gece sonunda ise Hadise’nin takımında yarışmada yer alan Dodan zafere ulaştı. Bu sonuç yarışmanın galibi Dodan’dan daha çok Hadise’yi sevindirdi.

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir