Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu 16 ve 17 Ağustos’ta iki Eurovision Şarkı Yarışması birincisinin art arda gerçekleşecek iki konserinle birlikte bir nevi Eurovision ruhunu tatma şansı yakalayacak.

Yeni albümüyle sevenlerini mutlu eden 2003 Eurovision Şarkı Yarışması birincisi Sertab Erener ilk defa kapsamlı bir albüm konseri verecek. Kırık Kalpler Albümü’nden şarkılarını seslendirecek olan Sertab sevenleri için oldukça güzel sahne şovları hazırlıyor. Konserine gitmek isteyenler biletlerini almak için acele etmeliler çünkü bir çok kategorideki biletler tükenmiş durumda.

Sertab sevenlerinle 16 Ağustos gecesi saat 21.00’de buluşacak.

prova gün 1: #sertabacikhavada yorucu ama çok eğlenceli ????

Sertab Erener (@sertaberener) tarafından paylaşılan bir video ()


Bir çok Türk vatandaşın kalbini kazanan ve bu sene İsveç’te şarkısı 1944 ile gönüllere taht kuran 2016 Eurovision Şarkı Yarışması birincisi Jamala ise Türk hayranlarınla 17 Ağustos günü saat 21.00’de buluşacak. Bu konser her fırsatta Türkiye’ye sevgisini dile getiren Jamala’nın Türkiye’deki ilki değil aslında. Onu bir kez de canlı dinlemek istiyorsanız biletix aracılığıyla bilet alabilirsiniz.

Ünlü sanatçı da Sertab gibi çoktan sahne hazırlıklarına başladı. Açıklamalarına göre konsere gelen seyircilere de büyük bir sürprizi olacak.