Hollanda: Waylon Son Aday Şarkısını Paylaştı

 

Hollanda’yı 2018 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda yeniden temsil etmeye hazırlanan Waylon aday şarkılarını paylaşmaya başladı…

2014 yılında Danimarka’da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması‘nda Common Linnets‘in bir parçası olarak Hollanda’yı temsil ederek yarışmayı 2. sırada tamamlayan Waylon’ın 4 yıl aradan sonra ülkeyi yeniden temsil edeceği kanal tarafından kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Waylon 2018 Eurovision Şarkı Yarışması için yeni albümü The world içinden bir şarkıyı seçeceğini ve şarkıları teker teker tanıtacağını paylaşmıştı. 23 Şubat’ta başlayan şarkı tanıtımları 1 Mart’ta son aday şarkı “Thanks But No Thanks”in tanıtılması ile son bulacak.

Waylon bugün 5. aday şarkısı “Thanks But No Thanks”i tanıttı.

Ülkeyi temsil edecek olan şarkı Waylon tarafından 3 Mart’ta açıklanacak.

Aday şarkıların isimleri ve açıklanma takvimi ise şu şekilde (Açıklanan şarkıların isimlerine tıklayarak şarkıları dinleyebilirsiniz):

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir