Hollanda’nın Merakla Beklenen Şarkısı “Lights and Shadows” Yayınlandı

 

Hollanda Devlet Televizyonu NOS’un görevlendirdiği OG3NE üçlüsü bu yıl Kiev’de ülkeyi temsil edecek. Grubun şarkısının ismi açıklandı: “Lights and Shadows”. Bu yıl Hollanda 11 Mayıs’taki 2017 Eurovision Şarkı Yarışması’nın 2. Yarı Finali’nde yarışacak.

O’G3NE grubunu aslında çok önceden beri biliyorsunuz. 2007 yılında ülkelerini Çocuk Eurovision Şarkı Yarışması’nda teslim eden grup bu defa daha tecrübeli bir şekilde sahnede olacaklar.  2014 yılında ülkelerinin The Voice formatında yarışan grup, koç olarak  Marco Borsato’yu seçmiş bu yüzden 2015 Hollanda temsilcisi Trijntje’yi biraz üzmüşlerdi. Grup yarışmayı birinci olarak tamamlamıştı.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir