İsrail Basın Toplantısı

 

Delegasyon’un basından görevli başkanı 6 yıldır delegasyon başkanıyım ve hiç bu kadar başarılı ilk prova görmemiştim dedi.

Hovi Kaliopi’nin Moskova partisinde söylediği bir kelimeyi hatırlatarak Eurovision’u kazanmak birinci olmak değil Eurovision’u kazanmak yıllar sonra hatırlanmaktır dedi ve bunun için buradan Kaliopi için büyük bir alkış istiyorum dedi.

Eurovision’daki favori şarkısının Diva olduğunu söyediği özellikle Dana International’ın hikayesini ve 1997’de televizyonlardaki nadir Gay ikonlardan olduğunu ve etkilendiğini de belirtti.

Drone’ları sahen organizatörüne başvurduğumuzda böyle birşeyin mümkün olamadığı seyirciyi sağ çıkarmak istediklerini söylediklerini söyledi. Ayrıca saçımı seviyorum kesilsin istemiyorum dedi.

Biz yalnızca şarkının kareografi işini kendi halletmesni istedik ve basit tutmak istedik drone fikri bu sayede kendinden geldi

Bence bu mesaj sadece LGBT üyeleri veya güçsüz kadınlar hakkında söylemiyorum desteğe ihtiyaç olan herkes için söylüyorum dedi bir basın ekibinin sorusuna.

Yayınlayacağım bir şarkının insanlar tarafından zil tonu olarak indirilmesini istedim hep  ne kadar paranız olursa ya da imkanlarınız olur ya da olmaz hevesinizi ve ruhunuzu katın çalışın o zaman ulaşmak istediğiniz herşeye ulaşabilirisiniz dedi ayrıca.

Olumsuz yorumlar ise asla canımı sıkmaz çünkü onların can yakmak için olduğu belliyken olumlu yorumlar beni her zaman mutlu ediyor.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir