İsrail’in Şarkısı Sızdı: İşte “Home”

 

2019 Eurovision Şarkı Yarışması‘na ev sahipliği yapmaya hazırlanan İsrail ülkeyi bu yıl temsil edecek olan Kobi Marini‘nin şarkısını tanıttı…

Ohad Shragai ve Inbar Vaizman‘ın hazırladığı “Home” hakkında Kobi Marimi şunları söylemişti:

Şarkıyı ilk duyduğumda inanılmaz derecede etkilendim. Bu şarkıyı seçen ekibe de ayrıca teşekkür ederim. Şarkı için hissettiğim duyguları birkaç gün sonra sizler de hissedeceksiniz. Bunun için sabırsızlanıyorum.

Kobi Marini‘nin şarkısı “Home“: buradan dinleyebilirsiniz. İddiaya göre şarkıyı söyleyen Kobi değil şarkı sözü yazarlarından biri. Hatırlanacağı üzere geçen yıl “Toy” açıklanmadan yine aynısı yaşanmıştı.

Şarkı sözlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz yılın galibi İsrail 2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda doğrudan finalist olarak yarışacak.


Her şeyden anında haber olmak için “ESCape News WhatsApp Haber Bülteni“ne üye olabilirsiniz! Detaylar için buraya tıklayın.

2019 Eurovision Şarkı Yarışması hakkında genel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Spotify‘da “Eurovision Song Contest 2019” listemizden bu yılın tüm şarkılarına ulaşabilirsiniz:

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir