İşte Loreen’in #Melfest2017 Sahne Performans Videosu

 

Bu sene sürpriz bir şekilde Melodifestivalen’de yarışma kararı alan Loreen şüphesiz A’dan Z’ye herkesin merakla beklediği bir isim haline geldi. 2012 yılında şarkısı Euphoria ile yarışmayı kazanan İsveçli star birçok ülkede hit olmuş ve ismini birçok ülkeye duyurma şansını elde etmişti. Bu sene tekrardan Eurovision’a gitmek isteyen Loreen ilk olarak ülkesinin ulusal finalini kazanmak zorunda. Bu gece, Melfest’in 4. yarı finalinde sahne alacak olan sanatçı Statements ile karşınızda olacak.

Not: Video kıyafet provasında çekim yapan bir seyirciye ait. Her ne kadar kalitesi düşük olsa da şarkı ve şov hakkında oldukça ipucu veriyor.

Söz: Anton Hård af Segerstad, Joy Deb, Linnea Deb, Loreen

Şarkının sözlerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir