İşte San Marino’dan Devrim Niteliğindeki Proje

 

Geçtiğimiz günlerde San Marino televizyonu Eurovision hakkında toplantı düzenlemiş ve bir karar verilmişti. Hemen ardından bir sürü medya kuruluşu değişik söylemler ve değişik haberler yapmıştı. Ve işte sonunda beklenen an geldi ve San Marino televizyonu söylentileri doğrulayarak “devrim niteliğindeki Eurovision projesi”ni açıkladı.

Eurovision tarihinde hiç gerçekleşmemiş bir şey deneyecek bu sene San Marino. Online bir ulusal final düzenleyecek. Evet, yanlış duymadınız evinde bilgisayarı olan, elinde telefonu olan herkes bu ulusal finale bir katkı sağlayabilecek.

Ulusal finale başvurular başladı bile. Başvuruları bu siteye tıklayarak yapabilirsiniz. 1 Kasım’dan itibaren tüm şarkılar siteye yüklü olarak bizlerin önüne sunulacak ve oy kullanmaya başlayacağız. Evet, Türk fanlar da oy kullanabileceğiz. Bakarsınız belki bizlerden biri aday olur ve en çok oyu alıp yine San Marino’dan bir Türk temsilci çıkarabiliriz.

About the author

Cevat ASLAN

Eurovision ile 2003 yılında büyük coşkuya şahit olarak tanıştım. Eurovision adeta benim yaşam felsefem haline geldi. Eurovision hayalimi Ukrayna'da ekip adına görev alarak gerçekleştirdim.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir