İşte Yılın Sürprizi Karadağ’dan! “Space” Yayında…

 

Yılın ender sürprizlerinden biri de Karadağ’dan geldi. Şarkıları ballad değil. Karadağ’ı bu sene Kiev’de temsil edecek Slavko Kalezić şarkısı Space’in vokal kayıtlarını İsveç’in başkenti Stockholm’de bulunan ART:ERY Music Group stüdyolarında tamamlamıştı. Bugün ise şarkısını Eurovision takipçilerinle buluşturdu.

Slavko Kalezić ve ekip arkadaşları Stefan Örn, Jovan Radomir, Johan Kronlund şarkısının hazırlıklarını tamamladı. Şüphesiz Stefan Örn ismi aralarında en çok aşina olduğunuz. 2011 yılında Azerbaycan zafere ulaşırken Stefan Örn bu başarının mimarilerinden biri olmuş ve çok sayıda Eurovision şarkısına emeği dokunmuştur.

Slavko Kalezić ise duygularını şu şekilde ifade etti: “Bu gerçekten harika bir deneyim oldu. Sadece harika bir iş çıkardığımız için değil, ekip arkadaşlarımın Kiev’de söyleyeceğim şarkıdan tatmin oldukları içinde memnun ve pozitif enerji doluyum.

 

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir