Jamala İlk Kez Sevgilisiyle Görüntülendi

 

İsveç’in başkenti Stockholm’de yapılan 2016 Eurovision Şarkı Yarışmasında ülkesi Ukrayna’yı temsil ederek zafere ulaşan Jamala geçtiğimiz günlerde katıldığı bir film festivalinde ilk defa sevgilisiyle birlikte görüntülendi…

61. Eurovision Şarkı Yarışmasına “1944” isimli Kırım Tatarları’nın hikayesini anlattığı şarkısı ile ülkesi Ukrayna’ya birinciliği getiren Jamala geçtiğimiz günlerde kısa film festivaline izleyici olarak katıldı. Festivalde çekilen fotoğraflardan birinde yer alan bir genç ise Ukrayna basınında geniş yer buldu. Söylentilere göre Jamala ile aynı karede yer alan bu genç Jamala’nın erkek arkadaşı. Jamala’nın Facebook hesabında birlikte bir çok fotoğrafı olan bu gencin adı Bekir Suleymanov. Yine Ukrayna basının Facebook üzerinden araştırmalarına göre Bekir Suleymanov tıpkı Jamala gibi Kırımlı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir