Jamie-Lee: “Avrupa’nın tarzımı anlamak için yeterli vakti yoktu.”

Jamie-Lee Kriewitz
Jamie-Lee Kriewitz
 

Geçtiğimiz yıl ev sahibi Avusturya ile sıfır çekerek sonuncu olan Almanya bu yıl sıfır puan almadı ama sonuncu olmaktan kurtulamadı. Almanya’yı bu yıl ilginç tarzı ile temsil eden genç şarkıcı Jamie-Lee Kriewitz  ise cuma günü katıldığı talk showda sonucu değerlendirdi…Bu yıl Almanya’yı 18 yaşındaki Jamie-Lee Kriewitz temsil etti ve yarışmayı 11 puan ile sonuncu sırada tamamladı. İlginç tarzı ile dikkatleri üstüne toplayan Jamie-Lee Kriewitz  durumu şöyle açıkladı:

Avrupa’nın tarzımı anlamak için seçilmemden bu yana geçen zamanın yeterli olmadığını düşünüyorum. Almanya’da insanların beni tanımak için gerekli vakti vardı ve oldu. Ancak bu durum Avrupa için geçerli değil. Niye bu tarz giyindiğime dair size binlerce neden sunabilirim. Jüri oylarından hemen sonra alacağım sonucu aslında tahmin etmiştim. Ancak her ne olursa olsun Stockholm’de çok iyi vakit geçirdim.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir