Jedward “Make Your Own Luck” Adlı Parçasına Klip Çekti

 

2015/01/img_1260.png

Eurovision’da İrlanda’yı iki kez temsil etme hakkı kazanan Jedward yeni klibiyle sevenlerinin karşısına çıktı.

“Make Your Own Luck” adlı parçalarına klip çeken ikiliye Celebrity Big Brother dizisinin yıldızı Perez Hilton da eşlik etti. Böylece bu klip Perez Hilton’un Jedward’a eşlik ettiği ikinci klip oldu (ilk klip ise “Bad Behaviour adlı parçaları içindi).

2015/01/img_1261-0.png

Klipte John bir kadına hizmet ederek para kazanmaya çalışan birini canlanırırken Edward ise ünlü, zengin, bolca hayrana sahip birini canlandırmaktadır. Klibin sonunda ise her şey geriye sarılır ve bu iki kişi karşılaşır. Böylece herkesin kendi şansını yaratması gerektiğini, bu seçim sonucunda insanları iki farklı hayat beklediği anlatılmaya çalışılmıştır. Perez Hilton ise klibi izleyen ve Jedward’a beğenisini dile getiren birini canlandırmıştır.

Çok heyecanlı olduklarını dile getiren ikili, “Leave A Mark On This World adlı parçamıza çekeceğimiz ikinci klip için çalışmaya başladık, o daha ciddi bir çalışma olacak.” dedi. “Make Your Own Luck” adlı parçaları, Jedward’ın 30 Ocak’ta çıkardığı isimsiz dördüncü albümünün giriş parçasıydı.

Klibi buradan izleyebilirsiniz.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir