Jelena Karleusa Beovizija 2018’e Türk Prodüktör İmzalı Şarkı Gönderdi

 

Lizbon’da düzenlenecek olan 2018 Eurovision Şarkı Yarışması için Sırbistan Televizyonu RTS 20 Ekim’de şarkı alımlarına sona vereceğini söylemiş ardından 10 Kasım’a kadar uzattığını açıklamıştı…

Başvurular sonrası RTS seçim komitesi tarafından öncelikle 10 şarkı seçilecek ve ardından Beovizija ile ülkeyi temsil edecek isim jüri ve izleyici oyları ile belirlenecek.

Daily Sabah’a konuşan The Soul Production’un CEOsu Gökhan Süngü verdiği röportajda kanala şarkı yollayan isimlerden birinin Beşiktaşlı Tosic’in eşi Jelena Karleusa olduğunu açıkladı.

Gelecek yılki Eurovision şarkısı üzerine birlikte çalışmayı teklif ettiğinden beri Sırp şarkıcı ile iş birliği içindeyiz. İstanbul’da çok başarılı bir konser düzenledik zaten onun sonucunda projemizin ne kadar doğru olduğunu anladık.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir