Jon Henrik Fjällgren İlk Kez Konuştu: “Hem sevinçten hem üzüntüden ağladım”

 

Melodifestivalen’ın Skellefteå’da yapılan 4. yarı finalinde doğrudan finale adını yazdıran  Jon Henrik Fjällgren zaferi sonrası ilk kez konuştu…

Aninia ile birlikte “Eatneme gusnie jeenh dåaroeh” şarkısıyla 4. yarı finalde büyük bir başarı elde eden 29 yaşındaki şarkıcı Jon Henrik Fjällgren yaşadıklarını anlattı. Yarışma sonrası aslında tam olarak mutlu olmadığını şu sözleriyle ifade etti:

O gece kendimi ağlamaktan alıkoyamadım. Ağlamamın iki nedeni vardı. İlki sevinçten idi. Direkt finalist olmak benim için büyük bir başarı. İkincisi ise burukluktandı. Dağlarda yaşayan kardeşlerim, arkadaşlarım beni izleyemediler. Benim zaferimi göremediler. Ayrıca yarışma sürecinde büyük bir travma yaşadım. Strese bağlıydı. Bana ne olduğunu gerçekten anlamadım. Panik atak olarak kendibi gösterdi. Baş dönmesi ve hafıza sorunu yaşamaya başladım.

Ayrıca Jon Henrik Fjällgren pazartesi günü yapılan basın toplantısı dışında tüm röportajlarını iptal etti.

About the author

Ahmet K.

Eurovision ile 2003 yılında tanıştım. O günden bugüne yılın 365 günü benim için büyük bir tutku oldu ve yarışmaya gidebilmek en büyük hayalim haline geldi. Tam 11 yıl sonra bu hayalimi gerçekleştirdim. 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 Eurovision Şarkı Yarışmalarında bulundum.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir