Kaliopi’den Basına Tatlı İntikam !

 

İkinci yarı finalde finale çıkmak için yarışacak olan Kaliopi, ilk provasının ardından ilk basın konferansını da tamamladı. Oldukça sevilen bir isim olan Kaliopi, sempatik tavırlarıyla herkesin gönlünü çeliyor.

Şarkı açıklandığından beri süre gelen “Donut” tartışmalarına Kaliopi’nin cevabı ise basına donut dağıtarak oldu. Söylenişi donut tatlısını andıran Dona, bir çok kişi tarafından esprisi yapıldı, videolar hazırlandı hatta bir çok kez Kaliopi röportajlarında bu soruyla karşı karşıya geldi.

Kaliopi intikamını tatlı bir şekilde aldı ve basın merkezinde donut dağıttı. Bizim payımıza ise İsveç bayrak desenli olan donut düştü.

İşte Kaliopi için hazırlanan videolardan biri:

About the author

Adem ÖZLEYEN

Çocukluğumda tanıştığım Eurovision Şarkı Yarışması'nı 2006 senesinden itibaren her sene soluksuz izliyorum. Bir tutkuya dönüşen bu etkinliği daha yakından takip edebilmek için 2015 senesinden itibaren ESCapeNews ailesinde editör olarak görev alıyorum. İlk Eurovision maceramı ise 2017 senesinde Kiev'de yaşadım. Umarım hem benim için hem de sizler için daha nice Eurovision dolu yıllar olur.

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir